Loving Tan - aplikační tipy

TIPY PŘED SAMOOPALOVÁNÍM

Tip 1 - Oholte se a proveďte peeling pokožky minimálně 24 hodin před aplikací samoopalovacího přípravku – tento krok zajistí maximálně rovnoměrné opálení.

 

Tip 2 - Vyhraďte si dostatek času - ať už se samoopalujete pro nějakou speciální příležitost nebo jako součást denní rutiny, vždycky si udělejte dostatek času na aplikaci a zasychání samoopalovacího přípravku. Aplikace obvykle zabere zhruba 15 minut.

Doba působení dle samoopalovacího přípravku:

Doporučujeme, abyste provedla aplikaci samoopalovacího přípravku alespoň 1-2 dny před speciální událostí.
To vám kromě jiného poskytne čas na další vrstvu přípravku, pokud zjistíte, že chcete intenzivnější opálení.

 

TIP 3 - Připravte si vše potřebné - budete potřebovat:

 

TIP 4 - Nanášejte samoopalovací přípravek před zrcadlem a při dobrém osvětlení - mnohem snadněji pak uvidíte, zda jste nevynechala nějaká místa a předejdete vzniku skvrn.
Při nanášení samoopalovacího přípravku na zadní stranu nohou je ideální si nohu opřít o vanu, židli či toaletu.
 

TIPY BĚHEM APLIKACE SAMOOPALOVACÍHO PŘÍPRAVKU

TIP 1 - Natřete celé tělo - ujistěte se, že jste samoopalovací přípravek rozetřeli rovnoměrně po celém těle. Usnadní vám to bronzer, který je obsažený ve všech pěnách Loving Tan a díky němuž snadno vidíte, kam jste přípravek již nanesli.
Pokud některé místo vynecháte, nebude na něm působit samoopalovací složka a výsledné opálení nebude rovnoměrné.

 

TIP 2 - Zvedněte před zrcadlem ruce - vždycky zkontrolujte před zrcadlem, zda jste natřeli všechny patrie. Je snadné zapomenout na malá místečka na spodu rukou a pod pažemi.

 

TIP 3 - Urychlete zasychání samoopalovacího přípravku - pokud si stoupnete k větráku nebo klimatizaci, urychlíte tím zasychání produktu

 

TIP 4 - V den aplikace noste tmavé volné oblečení – Pro maximálně rovnoměrný výsledek samoopálení se během doby působení samoopalovacího přípravku vyvarujte nošení těsného oblečení, které v některých místech odírá barvu

 

TIP 5 - Čím déle necháte produkt působit, tím tmavší bude výsledné opálení - čím déle budou aktivní ingredience působit na pokožce, tím tmavší bude opálení.
Doporučujeme nechat působit:

TIP 6 - Neoplachujte samoopalovací přípravek mýdlem - po uplynutí doby působení jemně smyjte přebytečný bronzer ve sprše, ideálně pouze pomocí rukou - zajistíte tak, že aktivní samoopalovací složka je stále rozmístěna rovnoměrně a není nikde odstraněna

 

TIP 7 - Osušte se jemně! - pokud budete pokožku drhnout, hrozí, že odstraníte i její vrchní vrstvu a spolu s ní i nově vytvořené samoopálení
 

TIPY PO APLIKACI

TIP 1 - Hydratujte každý den – pravidelná hydratace pokožky prodlouží samoopálení

TIP 2 - Vyhněte se bazénům – pokud se chcete koupat v bazénu, opláchněte ze sebe chlorovanou vodu, co nejdříve to bude možné. Chlór totiž urychluje vyprchávání vašeho krásného samoopálení.

TIP 3 - Vyvarujte se nadměrnému pocení – rovněž pocení způsobuje, že samoopálení vyprchává rychleji, obzvláště v oblastech podpaží a za koleny. 

TIP 4 - Zamaskujte skvrny – vznikly vám po aplikaci samoopalovacího přípravku nějaké skvrnky na těle? Nezoufejte a zkuste je napravit pomocí těchto triků:

  • vyplňte bílá místa pomocí samoopalovací pěny Loving Tan Deluxe Bronzing Mousse. Výsledkem bude rovnoměrnější opálení, protože úplně neopálená pleť vedle hnědé je více zřetelná.
  • pokud spěcháte, použijte na bílá místa tělový bronzer a pořádně rozetřete