Opalujte se zdravě!

Posted by admin 23.08.2017 0 Comment(s)

Řekněte sbohem pokožce poškozené od sluníčka a přivítejte krásně a zdravě opálenou pleť...

 

Věděly jste, že UV paprsky jsou zodpovědné za většinu poškození naší pleti - od drobných pih po předčasné stárnutí pleti, suchou pokožku, pigmentové skvrny až po závažné stavy, jako jsou spáleniny od slunce a rakovina kůže?

 

Nejbezpečnějším způsobem, jak svou pleť chránit, je používat opalovací krémy s vysokým UV faktorem a v době, kdy je sluníčko nejsilnější (od 11 do 15 hodin) zůstat raději uvnitř nebo pod slunečníkem.

 

Stále více lidí poslední dobou trpí na sluneční alergii - poznáte ji snadno. Po vystavení pokožky na sluníčku vám na citlivých místech (většinou v dekoltu, citlivějším i na jiných partiích) naskáčou svědivé pupínky, které vám pobyt na sluníčku a celou dovolenou dokážou velmi znepříjemnit.

 

Dobrá zpráva je, že zodpovědným přístupem ke sluníčku se nemusíte vzdát svého krásného opálení. Samoopalovací přípravky jsou fantastické v tom, že na pleti vykouzlí báječné opálení, jako od sluníčka, aniž by pokožce škodily.

 

Značky, které se specializují na samoopalování jako St.Moriz nebo Sienna X nabízí přípravky, se kterými se nemusíte bát fleků, skvrn, oranžové pokožky, ani jiných nepříjemností.

 

Pokud jste začátečnice, doporučujeme začít s přípravky pro postupné opálení nebo přípravky se středním odstínem opálení - na nich si aplikaci krásně natrénujete a za pár dní můžete s klidným svědomím přejít k přípravkům s intenzivnějšími odstíny opálení.

 

Převezměte kontrolu nad mládím a zdravím vaší pokožky a investujte do kvalitních samoopalovacích přípravků, se kterými budete stejně krásně opálená, jako z dovolené v Karibiku!:)